Informatie
Om van te houden
Speciaal voor deze avond creëerde Hanneke, samen met een kleinere bezetting van Aristo’s Bigband een show, die muzikaal ijzersterk in elkaar zit en je theatraal doet verbazen. Met swingende songs, krachtige jazzy arrangementen en verrassende wendingen zou je bijna denken dat ‘Hanneke Pakt Uit’ een even toepasselijke titel was geweest.
De show barst van de energie: ijzersterke fysieke acts, grappige scènes over koffie-keuzestress en de Nokia 3310, en persoonlijke verhalen over de zoektocht naar verschillende liefdesvormen, écht contact en zelfliefde.
Jazz, swing en pop, verhalen en komische scènes vloeien moeiteloos in elkaar over in een voorstelling die swingt, raakt, verrast en laat lachen.
Met deze kleinere bezetting van Aristo’s Bigband achter zich op het podium laat ze zien dat Nederlandstalige liedjes en deze muziek een gouden combinatie vormen.
Uit de pers
In OM VAN TE HOUDEN komen al haar talenten samen: eigen geschreven nummers, imitaties, fysieke sketches, dagboekfragmenten, persoonlijke verhalen, zowel gevoelig als grappig en met zelfspot. Muzikaal zit het ijzersterk in elkaar, de artieste heeft een heerlijke stem en de Nederlandstalige nummers zijn goed verstaanbaar.
”Een voorstelling die swingt, raakt, verrast en laat lachen”
